Planet

Cena

52816244
152816244
51 položek celkem
Planet FSD-503 Switch, 5x 10/100Base-TX, 10", kov, fanless
ZdarmaZdarma
436,36 Kč bez DPH
528 Kč / KS
ED1018250
Planet FSD-803 Switch, 8x10/100Base-TX, 10", kov, desktop, fanless
ZdarmaZdarma
466,94 Kč bez DPH
565 Kč / KS
ED1018249
Planet GSD-503 Switch 5x10/100/1000BASE-T, EUP, 802.3AZ, kov
ZdarmaZdarma
599,17 Kč bez DPH
725 Kč / KS
ED1018295
Planet FT-801 multimode ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX/FX (ST)
ZdarmaZdarma
1 233,06 Kč bez DPH
1 492 Kč / KS
ED1018334
Planet GT-805A modulární konvertor Gigabit 10/100/1000BaseT/SX
ZdarmaZdarma
1 233,06 Kč bez DPH
1 492 Kč / KS
ED1018435
Planet FT-802S15 Konvertor, 10/100Base-TX - 100Base-FX, SC, singlemode
ZdarmaZdarma
1 320,66 Kč bez DPH
1 598 Kč / KS
ED1046501
Planet POE-E202 PoE extender, 1xPoE-in, 2xPoE-out 25W, 802.3at/af, Gigabit
ZdarmaZdarma
1 471,90 Kč bez DPH
1 781 Kč / KS
ED1017440
Planet ISW-501T, 5x 10/100, DIN,IP30, rozšířený teplotní rozsah -40~75 st.C
ZdarmaZdarma
1 556,20 Kč bez DPH
1 883 Kč / KS
ED1018240
Planet ISW-500T Switch, 5x 10/100Base-TX, ESD, DIN, IP30, -40~75°C
ZdarmaZdarma
1 594,21 Kč bez DPH
1 929 Kč / KS
ED1017437
Planet GSD-604HP Switch, 55W, ext.zdroj, kov, fanless
ZdarmaZdarma
1 597,52 Kč bez DPH
1 933 Kč / KS
ED1017438
Planet POE-E304 PoE extender, 1xPoE-in, 4xPoE-out 65W, 802.3bt/at/af, Gigabit
ZdarmaZdarma
1 598,35 Kč bez DPH
1 934 Kč / KS
ED1017439
Planet GSD-1603 Switch, 16x 10/100/1000, externí zdroj, kov
ZdarmaZdarma
1 630,58 Kč bez DPH
1 973 Kč / KS
ED1017436
UTP kabel PlanetElite, Cat5E, drát, PVC, modrá, 305m
ZdarmaZdarma
1 630,58 Kč bez DPH
1 973 Kč / KS
ED10102362
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 4 - 51 položek celkem