Síťové kabely (Optické kabely)

Nejprodávanější

Optický kabel DROP , FTTx 4 vl. SM 9/125 G.657A1 samonosný, tah 500N, LSOH, venkovní - 1000m
11 Kč –27 %
Původně: 11 Kč  (–27 %)
8 Kč
(6,61 Kč bez DPH)
Detail
Optický kabel Toslink 90° - Toslink 90°, OD:4mm, 2m
79 Kč –9 %
Původně: 79 Kč  (–9 %)
72 Kč
(59,50 Kč bez DPH)
Detail
Gembird Kabel optický TosLink, 10m
Gembird Kabel optický TosLink, 10m
Skladem (2)
296010319306
 
243 Kč
(200,83 Kč bez DPH)
Detail
DROP1000 kabel Solarix, 8vl 9/125, 3,7mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-8-OS-LSOH
ZdarmaZdarma
 
7 079 Kč
(5 850,41 Kč bez DPH)
Detail
DROP1000 kabel Solarix, 4vl 9/125, 3,6mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-4-OS-LSOH
ZdarmaZdarma
 
4 780 Kč
(3 950,41 Kč bez DPH)
Detail
 
80 Kč
(66,12 Kč bez DPH)
Detail
SFP+ 10GbE twinaxial direct attach cable, 3.0M, S/N and FW update
ZdarmaZdarma
SFP+ 10GbE twinaxial direct attach cable, 3.0M, S/N and FW update
Doprava zdarma
Na dotaz (není skladem)
5400102028
 
2 026 Kč
(1 674,38 Kč bez DPH)
Detail
Pigtail SM 9/125, OS2, konektor SC, LS0H, 1m
 
40 Kč
(33,06 Kč bez DPH)
Detail
Optický kabel Toslink M/M, OD:4mm, 3m
229 Kč –50 %
Původně: 229 Kč  (–50 %)
114 Kč
(94,21 Kč bez DPH)
Detail
Optický kabel Toslink M/M, OD:4mm, 5m
149 Kč –7 %
Původně: 149 Kč  (–7 %)
139 Kč
(114,88 Kč bez DPH)
Detail
130 položek celkem

Cena

845191
1845191

Značky

Položek k zobrazení: 130
Optický kabel LEXI-Net 4vl., universální OS2 9/125 G.652D FRLSZH Eca, 1m
13 Kč –8 %
9,92 Kč bez DPH
12 Kč
PNT51203002
Optický kabel LEXI-Net 6vl., universální OS2 9/125 G.652D FRLSZH Eca, 1m
15 Kč –13 %
10,74 Kč bez DPH
13 Kč
PNT51203001
Optický kabel samonosný FLAT DROP plochy zavesny 09/125 12vl G657A1 PE
20 Kč –30 %
11,57 Kč bez DPH
14 Kč
PNT51006041
Optický kabel LEXI-Net 8vl., universální OS2 9/125 G.652D FRLSZH Eca, 1m
16 Kč –6 %
12,40 Kč bez DPH
15 Kč
PNT51203000
Optický kabel LEXI-Net 12vl., universální OS2 9/125 G.652D FRLSZH Eca, 1m
19 Kč –11 %
14,05 Kč bez DPH
17 Kč
PNT5120300
2vl.9/125 mikrokabel k zafouknutí G657A1 Corning Ultra, CLT, PE, d=3mm
20,66 Kč bez DPH
25 Kč
502710943233
Optický kabel LEXI-Net 24 vl., universální OS2 9/125 G.652D FRLSZH Eca, 1m
22,31 Kč bez DPH
27 Kč
PNT512030
Nahoru
Další produkty