Síťové kabely (Optické patch kabely)

Nejprodávanější

KABEL PATCH UTP kat. 5e, 0.25m s ochranou zelený GEMBIRD
 
15 Kč / ks
(12,40 Kč bez DPH)
Detail
KABEL PATCH UTP kat. 5e, 0.25m s ochranou oranžový GEMBIRD
 
15 Kč / ks
(12,40 Kč bez DPH)
Detail
Patch kabel UTP cat 5e, 1m - černý
 
23 Kč / ks
(19,01 Kč bez DPH)
Detail
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, SC-LC, LS0H, 1m
 
192 Kč / KS
(158,68 Kč bez DPH)
Detail
Patch kabel UTP Cat 6, 0,5m - černý
 
25 Kč / ks
(20,66 Kč bez DPH)
Detail
Patch kabel UTP Cat 6, 2m - černý
 
43 Kč / ks
(35,54 Kč bez DPH)
Detail
KABEL PATCH FTP kat. 6, 0.25m fialový s ochranou stíněný GEMBIRD
 
24 Kč / ks
(19,83 Kč bez DPH)
Detail
KABEL PATCH FTP kat. 6, 0.25m růžový s ochranou stíněný GEMBIRD
 
24 Kč / ks
(19,83 Kč bez DPH)
Detail
KABEL PATCH UTP kat. 5e, 0.25m s ochranou žlutý GEMBIRD
 
15 Kč / ks
(12,40 Kč bez DPH)
Detail
KABEL PATCH FTP kat. 6, 0.5m zelený s ochranou stíněný GEMBIRD
 
34 Kč / ks
(28,10 Kč bez DPH)
Detail
950 položek celkem

Cena

1532526
11532526

Značky

Položek k zobrazení: 950
KABEL PATCH UTP kat. 5e, 0.25m s ochranou černý GEMBIRD
12,40 Kč bez DPH
15 Kč / ks
AGM47920
KABEL PATCH UTP kat. 5e, 0.25m s ochranou oranžový GEMBIRD
12,40 Kč bez DPH
15 Kč / ks
AGM47923
KABEL PATCH UTP kat. 5e, 0.25m s ochranou zelený GEMBIRD
12,40 Kč bez DPH
15 Kč / ks
AGM47922
KABEL PATCH UTP kat. 5e, 0.25m s ochranou žlutý GEMBIRD
12,40 Kč bez DPH
15 Kč / ks
AGM47925
KABEL PATCH UTP kat. 5e, 0.5m s ochranou fialový GEMBIRD
12,40 Kč bez DPH
15 Kč / ks
AGM49670
KABEL PATCH UTP kat. 5e, 0.5m s ochranou žlutý GEMBIRD
12,40 Kč bez DPH
15 Kč / ks
AGM25798
Patch kabel UTP cat 5e, 1m - šedý
12,40 Kč bez DPH
15 Kč / ks
PNT5055109
Pigtail MM 62,5/125, OM1, konektor ST, LS0H, 1m
41 Kč –63 %
12,40 Kč bez DPH
15 Kč / KS
ED1010086
Patch kabel UTP cat 5e, 0,25m - bílý
13,22 Kč bez DPH
16 Kč / ks
PNT5054921
Patch kabel UTP cat 5e, 0,25m - černý
13,22 Kč bez DPH
16 Kč / ks
PNT5054920
Patch kabel UTP cat 5e, 0,25m - červený
13,22 Kč bez DPH
16 Kč / ks
PNT505492
Patch kabel UTP cat 5e, 0,25m - modrý
13,22 Kč bez DPH
16 Kč / ks
PNT505494
Patch kabel UTP cat 5e, 0,25m - oranžová
13,22 Kč bez DPH
16 Kč / ks
PNT5054922
Patch kabel UTP cat 5e, 0,25m - šedý
13,22 Kč bez DPH
16 Kč / ks
PNT505499
Patch kabel UTP cat 5e, 0,25m - zelený
13,22 Kč bez DPH
16 Kč / ks
PNT505493
Nahoru
Další produkty