Síťové kabely (Optické patch kabely)

Nejprodávanější

KABEL PATCH UTP kat. 5e, 0.25m s ochranou zelený GEMBIRD
 
9 Kč
(7,44 Kč bez DPH)
Detail
KABEL PATCH UTP kat. 5e, 0.25m s ochranou šedý GEMBIRD
 
9 Kč
(7,44 Kč bez DPH)
Detail
KABEL PATCH UTP kat. 5e, 0.25m s ochranou oranžový GEMBIRD
 
9 Kč
(7,44 Kč bez DPH)
Detail
Patch kabel UTP cat 5e, 1m - černý
20 Kč –15 %
Původně: 20 Kč  (–15 %)
17 Kč
(14,05 Kč bez DPH)
Detail
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, SC-LC, LS0H, 2m
 
199 Kč
(164,46 Kč bez DPH)
Detail
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, SC-LC, LS0H, 1m
 
182 Kč
(150,41 Kč bez DPH)
Detail
Patch kabel UTP Cat 6, 0,5m - černý
20 Kč –10 %
Původně: 20 Kč  (–10 %)
18 Kč
(14,88 Kč bez DPH)
Detail
Patch kabel UTP Cat 6, 2m - černý
34 Kč –3 %
Původně: 34 Kč  (–3 %)
33 Kč
(27,27 Kč bez DPH)
Detail
KABEL PATCH FTP kat. 6, 0.25m fialový s ochranou stíněný GEMBIRD
 
16 Kč
(13,22 Kč bez DPH)
Detail
KABEL PATCH FTP kat. 6, 0.25m růžový s ochranou stíněný GEMBIRD
 
16 Kč
(13,22 Kč bez DPH)
Detail
879 položek celkem

Cena

935850
1935850

Značky

Položek k zobrazení: 879
KABEL PATCH UTP kat. 5e, 0.25m s ochranou modrý GEMBIRD
7,44 Kč bez DPH
9 Kč
AGM47921
KABEL PATCH UTP kat. 5e, 0.25m s ochranou oranžový GEMBIRD
7,44 Kč bez DPH
9 Kč
AGM47923
KABEL PATCH UTP kat. 5e, 0.25m s ochranou šedý GEMBIRD
7,44 Kč bez DPH
9 Kč
AGM31896
KABEL PATCH UTP kat. 5e, 0.25m s ochranou zelený GEMBIRD
7,44 Kč bez DPH
9 Kč
AGM47922
KABEL PATCH UTP kat. 5e, 0.25m s ochranou žlutý GEMBIRD
7,44 Kč bez DPH
9 Kč
AGM47925
KABEL PATCH UTP kat. 5e, 0.25m s ochranou černý GEMBIRD
8,26 Kč bez DPH
10 Kč
AGM47920
KABEL PATCH UTP kat. 5e, 0.5m s ochranou černý GEMBIRD
8,26 Kč bez DPH
10 Kč
AGM25753
KABEL PATCH UTP kat. 5e, 0.5m s ochranou červený GEMBIRD
8,26 Kč bez DPH
10 Kč
AGM25755
KABEL PATCH UTP kat. 5e, 0.5m s ochranou fialový GEMBIRD
8,26 Kč bez DPH
10 Kč
AGM49670
KABEL PATCH UTP kat. 5e, 0.5m s ochranou modrý GEMBIRD
8,26 Kč bez DPH
10 Kč
AGM25796
KABEL PATCH UTP kat. 5e, 0.5m s ochranou šedý GEMBIRD
8,26 Kč bez DPH
10 Kč
AGM25795
KABEL PATCH UTP kat. 5e, 0.5m s ochranou zelený GEMBIRD
8,26 Kč bez DPH
10 Kč
AGM25797
KABEL PATCH UTP kat. 5e, 0.5m s ochranou žlutý GEMBIRD
8,26 Kč bez DPH
10 Kč
AGM25798
Patch kabel UTP cat 5e, 0,25m - bílý
13 Kč –8 %
9,92 Kč bez DPH
12 Kč
PNT5054921
Patch kabel UTP cat 5e, 0,25m - černý
9,92 Kč bez DPH
12 Kč
PNT5054920
Nahoru
Další produkty